Життя

Керівник спецрозслідувань ГПУ заперечив завершення досудового слідства щодо розстрілів на Майдані

Громадське
Життя/Керівник спецрозслідувань ГПУ заперечив завершення досудового слідства щодо розстрілів на Майдані
Зберегти
Вигляд
Керівник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заперечив заяву генерального прокурора Юрія Луценка про завершення досудового слідства щодо винних у розстрілах на Майдані.

«Слідство не завершене», — вказав Горбатюк.

Він також додав, що рішення про завершення слідства приймає прокурор у провадженні, а не генеральний прокурор.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура завершила досудове слідство щодо винних у розстрілах на Майдані. Водночас адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська заперечила завершення розслідування.

У грудні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура завершила експертизу у справах про злочини під час Революції гідності на Майдані Незалежності у Києві.

Нагадаємо, 17 липня минулого року Генеральна прокуратура почала слідчий експеримент в центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планували завершити протягом місяця.

Як повідомлялося, меморіал Героїв Небесної Сотні планують відкрити в Києві 20 лютого 2019 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місцями Революції Гідності: 5 років тому й нині — фотопроект Громадського до річниці Майдану

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Пов`язані новини