У зв’язку зі слідчим експериментом тимчасово перенесуть пам’ятник та хрест героям Небесної Сотні.

Генеральна прокуратура з 17 липня починає слідчий експеримент в центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планують завершити протягом місяця.

Про це повідомив керівник слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

«Три місяці — це максимальний термін з урахуванням всіляких неочікуваних речей. Слідчі, судові експерти проговорювали порядок проведення слідчих дій», — сказав Горбатюк.

У зв’язку зі слідчим експериментом тимчасово перенесуть пам’ятник та хрест героям Небесної Сотні.

Також під час експерименту на кілька годин будуть очеплювати вулиці.

Горбатюк підкреслив, що на вулиці Інститутській, де були зіткнення під час Революції Гідності, створять 3D-модель, що дозволить скоротити тривалість слідчого експерименту.

Гендиректор Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло заявив, що 20 лютого 2019 року на Алеї героїв Небесної Сотні планується відкрити Меморіал героїв Небесної Сотні.

Сергій Горбатюк очолює напрям Генпрокуратури, який розслідує злочини, скоєні під час Революції Гідності.

Раніше Горбатюк повідомив, що за час слідства серед усіх епізодів у справі Майдану до суду направлено обвинувальні акти стосовно 255 осіб.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗЛАМ | цикл розслідувань «Слідами революції»

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Києві вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: