Керівника дитячого будинку на Волині відсторонили від обов’язків через виявлені сліди побиття в десятьох вихованців закладу.

Керівника дитячого будинку на Волині відсторонили від обов’язків через виявлені сліди побиття в десятьох вихованців закладу.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Постраждалих дітей відправили до лікарні, де їх оглянуть та зафіксують тілесні ушкодження. Решту — залишать у дитбудинку та створять для них безпечне середовище.

На місці цілодобово чергуватиме поліція та служба у справах дітей. Попередньо, чергуватимуть фахівці в дитбудинку три тижні, за необхідності — цей час подовжать.

Згодом Денісова повідомила, що керівника дитбудинку не відстороняли, він продовжує виконувати обов'язки.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Крім того, в прокуратурі встановили, що 17 травня 2018 один з вихованців дитячого будинку самовільно покинув заклад, проте керівництво притулку звернулося до поліції лише за два місяці. Дитину так і не знайшли.

Поділитись: