Керівник дитячого притулку у місті Рожищі на Волині продовжує виконувати обов'язки, його не відсторонили від посади.

Керівник дитячого притулку у місті Рожищі на Волині продовжує виконувати обов'язки, його не відсторонили від посади.

Про це журналістам повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає «Укрінформ».

Таким чином, Денісова спростувала свою попередню заяву, у якій повідомила про  відсторонення керівника дитбудинку.

«Зараз дітки перебувають у тому самому притулку, саме облдержадміністрація і поліція зробили там такий собі графік чергування. І тепер повідомили мені, що директор досі не відсторонений. Тобто вони, всі ці чиновники, які причетні до того, що 5 років відбуваються такі події в цьому притулку - вони не можуть прийняти рішення про відсторонення, вони все думають, хто ж це рішення прийме. Ми допоможемо їм прийняти таке рішення», — розповіла омбудсмен.

Вона звернулась до Волинської облдержадміністрації з проханням відсторонити посадовця. Також Денісова звернулась з аналогічним проханням до поліції.

Денісова також обурилася, що завідувач притулку, зокрема, звертався щодо зникнення одного з вихованців лише через 2 місяці після зникнення дитини.

2 серпня уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Крім того, Денісова заявила, що з 2013-го року із закладу зникли 7 хлопчиків.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Крім того, в прокуратурі встановили, що 17 травня 2018 один з вихованців дитячого будинку самовільно покинув заклад, проте керівництво притулку звернулося до поліції лише за два місяці. Дитину так і не знайшли.

Поділитись: