Мера Харкова Геннадія Кернеса оштрафували на майже 2 тисячі гривень у зв’язку з тим, що він вчергове не з’явився на розгляд апеляції на закриття кримінальної справи проти нього.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на Полтавський апеляційний суд.

«Кернес знов не з'явився до суду. Електронною поштою він повідомив, що підписує меморандум про модернізацію міста», — розповіли в суді.

Прокурор просив суд оштрафувати очільника Харкова та примусово доставити його на засідання. Проте суд задовольнив це клопотання частково, оштрафувавши Кернеса на 1 921 гривню.

Наступне засідання призначили на 18 жовтня.

Нагадаємо, 10 серпня 2018-го суд закрив кримінальне провадження проти Кернеса та його охоронців «у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення підтримувати обвинувачення у справі», бо прокурори пропустили сім останніх засідань без поважної причини.

У Генпрокуратурі назвали це рішення незаконним. Водночас покарати прокурорів за неявку на засідання суду в ГПУ відмовилися.

ГПУ подала апеляцію на рішення суду про закриття справи стосовно Кернеса.

Правоохоронці звинувачували міського голову Харкова та двох його охоронців у викраденні, погрозах убивством та побитті двох учасників Євромайдану — Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова.

Поділитись: