ENRU

Кількість учасників Маршу рівності збільшилася вдвічі — директорка ГО «КиївПрайд»

У Марші рівності 2018 року взяло участь понад 5 тисяч людей, що вдвічі більше, ніж минулого року.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповіла директора громадської організації «КиївПрайд» Руслана Панухник.

«Минулого року було близько трьох тисяч учасників і учасниць цього року навіть візуально було видно що їх більше. За підрахунками наших волонтерів безпеки було понад 5 тисяч», — розповіла вона. 

Також директора відзначила роботу поліції під час проведення Маршу рівності. 

«Мені здається що все пройшло просто чудово. Не було жодних інцидентів як до, так і після, так і під час проведення заходу. Поліція спрацювала якнайкраще. Я дуже рада, що цього року нам вдалося провести Марш рівності знову ж таки в центрі. Кількість учасників за нашими підрахунками збільшилась удвічі», — резюмувала Панухник.

Нагадаємо, правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали.

Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.