УКРАЇНА

Кількість учасників Маршу рівності збільшилася вдвічі — директорка ГО «КиївПрайд»

18 червня, 2018 21:40
УКРАЇНА/Кількість учасників Маршу рівності збільшилася вдвічі — директорка ГО «КиївПрайд»
Зберегти
Вигляд
У Марші рівності 2018 року взяло участь близько 5 тисяч людей, що вдвічі більше, ніж минулого року.

У Марші рівності 2018 року взяло участь понад 5 тисяч людей, що вдвічі більше, ніж минулого року.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповіла директора громадської організації «КиївПрайд» Руслана Панухник.

«Минулого року було близько трьох тисяч учасників і учасниць цього року навіть візуально було видно що їх більше. За підрахунками наших волонтерів безпеки було понад 5 тисяч», — розповіла вона. 

Також директора відзначила роботу поліції під час проведення Маршу рівності. 

«Мені здається що все пройшло просто чудово. Не було жодних інцидентів як до, так і після, так і під час проведення заходу. Поліція спрацювала якнайкраще. Я дуже рада, що цього року нам вдалося провести Марш рівності знову ж таки в центрі. Кількість учасників за нашими підрахунками збільшилась удвічі», — резюмувала Панухник.

Нагадаємо, правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали.

Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти