У Єревані 22 квітня правоохоронці затримали 277 учасників протестних акцій, які виступають проти обрання прем'єр-міністром Вірменії колишнього президента країни Сержа Саргсяна.

У Єревані 22 квітня правоохоронці затримали 277 учасників протестних акцій, які виступають проти обрання прем'єр-міністром Вірменії колишнього президента країни Сержа Саргсяна.

Про це повідомляє NEWS.am з посиланням на поліцію Вірменії.

«У різні відділення поліції в Єревані 22 квітня станом на 19:30 піддані приводу 277 учасників протестних акцій», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось про понад 220 затриманих демонстрантів у столиці Вірменії.

Раніше повідомлялося, що у Вірменії затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна,.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як повідомлялося, протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Поділитись: