Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин запропонував організувати зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним до кінця 2018 року.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин запропонував організувати зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним до кінця 2018 року.

Про це повідомляє Центральне інформаційне агентство КНДР.

З пропозицією провести зустріч з Путіним Кім Чен Ин виступив під час переговорів з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Лідер КНДР вважає, що двостороння зустріч на найвищому рівні позитивно вплине на відносини Росії та Північної Кореї. Можлива зустріч Кім Чен Ина та Путіна буде присвячена 70-літтю встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Також північнокорейський лідер висловив сподівання на вирішення протиріч зі США. Він наголосив, що КНДР виступає за без’ядерний статус усього Корейського півострову.

31 травня Лавров приїхав до КНДР та зустрівся з Кім Чен Ином.

Раніше жодна офіційна особа з РФ не проводила приватних зустрічей з Кім Чен Ином.

29 травня стало відомо, що делегації КНДР та США прибули до Сінгапуру для підготовки цього саміту.

Як повідомлялося, делегація Сполучених Штатів прибула до Північної Кореї для організації зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Раніше Кім Чен Ин був упевнений, що його зустріч із Трампом має відбутися.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР «продемонстрував у свої останніх заявах злобу і відкриту ворожнечу».

/Павло Калашник

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile