Світ

Кім Чен Ин пообіцяв «не будити» президента Південної Кореї ракетними запусками

27 квітня, 2018 10:56
Світ/Кім Чен Ин пообіцяв «не будити» президента Південної Кореї ракетними запусками
Зберегти
Вигляд
Північнокорейський лідер Кім Чен Ин пообіцяв «більше не будити» президента Південної Кореї Мун Чже Іна ракетними запусками, що північнокорейська сторона зазвичай проводила рано-вранці.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин пообіцяв «більше не будити» президента Південної Кореї Мун Чже Іна ракетними запусками, що північнокорейська сторона зазвичай проводила рано-вранці.

Про це повідомляє The Telegraph.

«Я буду стежити за тим, щоб не будити вас рано», — зазначив Кім Чен Ин, коментуючи ядерні випробування, проведені КНДР.

Проте північнокорейський лідер не вказав напевне, чи можна віднести цю заяву до обіцянки Пхеньяна припинити ядерні випробування.

Як повідомлялося, президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

Очікується, що на  саміті 27 квітня можуть підписати договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року. 

Основною темою переговорів буде намір КНДР відмовитися від ядерних випробувань. Цей саміт також передує історичній зустрічі Кім Чен Ина та Трампа, заплановану на червень. 

Раніше Кім Чен Ин заявляв, що Північна Корея готова піти на ядерне роззброєння, якщо США і Південна Корея візьмуть умови Пхеньяну і створять «атмосферу спокою і стабільності». Трамп привітав рішення КНДР припинити ядерні випробування.

Організація Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (CTBTO) запропонувала КНДР підписати договір про заборону ядерних випробувань і стати членом організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Пов`язані новини