Окружний суд Нікосії ухвалив рішення на користь компанії «СКМ», що належить українському олігарху Рінату Ахметову, у справі про правовий статус «Укртелекому».

Окружний суд Нікосії ухвалив рішення на користь компанії «СКМ», що належить українському олігарху Рінату Ахметову, у справі про правовий статус «Укртелекому».

Про це повідомляє прес-служба «СКМ».

Зокрема у грудні 2017 року кіпрський суд наклав арешт на активи компанії, загальна вартість яких складає понад 820 мільйонів доларів. Рішення ухвалили у справі про приватизацію Укртелекому.

Наразі ці активи компанії розморожені.

Йдеться про справу компанії Raga Establishment, екс-голови правління збанкрутілого Родовід-Банку Дениса Горбуненка проти SCM Financial Overseas Limited Ахметова. Компанію українського олігарха звинувачують в недоплаті за купівлю «Укртелекому».

Також сьогодні, 6 червня, стало відомо, що Касаційний господарський суд призупинив слухання про повернення «Укртелекому» у державну власність. 

Нагадаємо, що Фонд держмайна подав позов до суду на компанію «ЕСУ» щодо незаконної приватизації «Укртелекому» у 2017 році. Напередодні Печерський суд зняв арешт з акцій «Укртелекому», відкривши можливість для їхнього подальшого зарахування у державну власність.

У компанії СКМ олігарха Ріната Ахметова заявляють, що кінцевим бенефіціаром компанії «ЕСУ», яка приватизувала «Укртелеком» в 2011-му, був екс-глава Служби безпеки України часів Януковича, бізнесмен Валерій Хорошковський, який діяв в інтересах Дмитра Фірташа.

Водночас, у Кабміні вже готуються повернути «Укртелеком» у державну власність.

Раніше Верховний суд задовольнив вимоги Ощадбанку до «Укртелекому» на суму 850 млн грн.

Поділитись: