Колишня народна депутатка Тетяна Чорновол та міський голова Києва Віталій Кличко
Фото:

Тетяна Чорновол/Facebook

Міський голова Віталій Кличко провідав колишню народну депутатку Тетяну Чорновол, яка перебуває під цілодобовим домашнім арештом. Попри карантинні обмеження на фото обоє без масок.

«Вчора підтримати «арештантку» прийшов один з лідерів Майдану Віталій Кличко. Дякую, Віталію, за теплий вечір, відчуття майданівського братерства і за хорошу роботу на посаді мера Києва», — написала Чорновол у Facebook 22 квітня.

Кличко подарував Чорновол футболку із закликом, який він неодноразово повторює під час брифінгів через карантин, — «досить шастать».

Нагадаємо:

  • 16 квітня 2020 року Печерський районний суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт до 8 червня колишню депутатку Тетяна Чорновол.
  • 10 квітня 2020 року слідчі ДБР провели обшуки за місцем проживання Чорновол. У Бюро заявляють, що вилучили речі, «які мають доказове значення для розслідування», предмети з ознаками холодної та вогнепальної зброї, набої. Сама Чорновол сказала, що у неї вилучили одяг, в якому вона була 18 лютого 2014 року, та нагородну зброю.
  • У ДБР пізніше заявили, що повідомили Чорновол про підозру у вбивстві людини під час пожежі в офісі «Партії регіонів» у 2014 році.
  • Справа стосується підпалу офісу «Партії регіонів» у лютому 2014 року — під час масових розстрілів активістів га Майдані. Зокрема у ДБР стверджують, що Чорновол разом з іншими людьми причетна до смерті Володимира Захарова (1948 р.н.).
  • Як відомо, під час пожежі 18 лютого 2014 року 65-річний співробітник офісу «Партії регіонів» Володимир Захаров не вийшов з будівлі, а пішов у кабінет наверх. Там він помер, отруївшись чадним газом.
  • Чорновол визнає, що справді причетна до підпалу, але не до вбивства. Ексдепутатка пояснила, що підпалом офісу «Партії регіонів» вона з чоловіком намагалася відволікти увагу силовиків, щоб врятувати майданівців, і «відтягнути на себе» так званих «тітушок», які вбивали активістів Майдану в Маріїнському парку.
Поділитись: