Київська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила запровадити примусовий карантин у місцях, які є осередками найбільшого розповсюдження коронавірусу у місті.

Про це повідомив у відеозверненні міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, такий карантин запровадять на підприємства та в установах, аби упередити розповсюдження інфекції.

У Київській області у суботу та неділю, 11 та 12 квітня, планують запровадити режим максимального обмеження пересування.

У Чернівецькій області у суботу та неділю, 11 та 12 квітня, посилять карантинні заходи. Не працюватимуть жодні магазини, зокрема і продуктові, а автозаправні станції видаватимуть пальне лише для екстрених служб.

Також для запобігання поширенню коронавірусу у Волинській та Закарпатській областях заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: