У Київській області вводять додаткові обмеження на вихідні, зокрема пересування людей у громадських місцях на вихідних, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 квітня вирішила запровадити додаткові обмеження, зокрема:

  • Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13:00 суботи 11 квітня 2020 року до 6:00 13 квітня 2020) та з 13:00 18 квітня 2020 до 6:00 21 квітня 2020).
  • Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, зокрема у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
  • Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

Також комісія вирішила, якщо в організованих трудових колективах виявлять інфікованих — на 14 днів запроваджувати для таких колективів обмеження.

Нагадаємо, задля запобігання поширенню коронавірусу у Волинській та Закарпатській областях заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 10 квітня Україні коронавірусну хворобу лабораторно підтвердили у 2203 людей, з них 69 пацієнтів померли, 61 — одужав. 

Поділитись: