Колишній глава Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Клюєв, якого Центрвиборчком зареєстрував кандидатом на дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня 2019-го, супроводжував президента-утікача з РФ до Криму й свідчив у Москві у справі про події у лютому на Майдані.
Водночас, у листі ідеться, що за даними Державної прикордонної служби України 1.01.2014 Клюєв А.П. вилетів з аеропорту Бориспіль рейсом Київ-Саллалах, а 11.01.2014 прибув звідти. Іншої інформації про перетинання державного кордону України Клюєвим у базах даних немає.

«Клюєв А.П. за сприяння органів влади РФ разом з Януковичем В.Ф. та самостійно мав можливість перетинати державний кордон України та Росії поза митним та прикордонним контролем для переховування від слідства та суду з метою уникнення кримінальної відповідальності», – зазначили в ГПУ. 

Раніше Громадському в ГПУ повідомили, що Клюєва мають затримати щойно він повернеться в Україну.

Нагадаємо, 2 липня Центральна виборча комісія зареєструвала ексглаву Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва кандидатом на дострокових виборах до Верховної Ради.

До цього Клюєву відмовляли у реєстрації кандидатом через те, що він не проживав на території України з 2014 року як того вимагає закон. За українським законодавством, одна з вимог до кандидатів в депутати — проживання в Україні протягом останніх п'яти років.

Поділитись: