Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що нового очільника поліції Київської області мають представити з дня на день.

Про це глава Нацполіції повідомив під час спілкування із журналістами, передає кореспондентка Громадського.

Князєв також додав, що ймовірно, ця дата співпаде з днем завершення службового розслідування у справі вбивства поліцейськими 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому.

«З дня на день буде представлений. Процедура підготовки офіцера, якого має затвердити мені міністр внутрішніх справ буде завершена з дня на день, як тільки буде завершене розслідування по Переяславу-Хмельницькому, де сталася ця жахлива трагедія. І я думаю закінчення службового розслідування співпаде з датою призначення з датою призначення нового керівника, а також вже новий керівник доведе ті висновки до яких вони прийшли, якщо ми Центральне управління погодимося», — розповів Князєв.

Очільник поліції додав, що розслідуванням злочину займається Державне бюро розслідувань, але підрозділ поліції Департамент внутрішньої безпеки активно сприяє слідству.

Раніше повідомлялось, що 1 липня Київський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві 5-річного КИрила Тлялова Івана Приходька. Крім того, 25 червня суд ухвалив аналогічне рішення стосовно ще одного підозрюваного у цій справі — Володимира Петровця.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець напідпитку в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову і 3 червня він помер у київській лікарні.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку

їх підозрювали за статтями «хуліганство» і« завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряє версію, що вистрелити міг син поліцейського. Розслідуванням займається Державне бюро розслідувань.

Адвокат родини хлопчика заявив, що ДБР «прикриває злочини поліцейських».

Після вбивства хлопчика по Україні провели перевірку: відсторонили 10 начальників відділів поліції.

Генерала поліції, ексглаву поліції Київщини Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Поділитись: