За сім місяців діяльності Державне бюро розслідувань мало чимало резонансних справ. Та найбільше уваги до розслідування вбивства 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому. Двоє підозрюваних — поліцейські, які розважалися стрільбою з вогнепальної зброї і насмерть поранили дитину.

Як просувається розслідування цієї справи — ми поговорили із директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою.

3 червня 5-річний Кирило Тлявов помер у київській лікарні після того, як ймовірно поліцейські поцілили йому в голову з вогнепальної зброї.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і« завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського. Слідство тепер веде Державне бюро розслідувань.

Після вбивства хлопчика по Україні провели перевірку: відсторонили 10 начальників відділів поліції.

Генерала поліції, екс-главу поліції Київщини Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Поділитись: