Олігарх Ігор Коломойський заперечив слова голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії про те, що він має вплив на деяких депутатів фракції. Водночас самого Арахамію олігарх назвав «найближчим товаришем».

Про це Коломойський заявив у Миколаєві, передають «НикВести».

Раніше в інтерв’ю «LB.ua» Арахамія заявив, що, як він чув, у фракції «Слуга народу» є 7-9 депутатів, пов’язаних з Коломойським, а його самого той не любить, бо він зокрема публічно висловлює свою позицію, а «Ігор Валерійович любить людей, якими можна керувати». 

Журналісти попросили олігарха прокоментувати ці слова.

«Кого не люблю? Та це мій товариш взагалі, найближчий наш товариш», — відповів Коломойський.

Він додав, що на депутатів «Слуги народу» впливу немає, а на Арахамію має. Також олігарх висловив сумнів, що той міг сказати про вплив Коломойського на депутатів.

«Але якщо говорив, то на злодієві шапка горить. Він хороший хлопець, до речі, дуже розумний», — сказав він.

Зазначимо, що у тому ж інтерв’ю Арахамія заявив, що знайомий з Коломойським опосередковано, а бачив його лише одного разу у 2014 році, коли олігарх очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Раніше Коломойський заявив, що після перемоги Володимира Зеленського на виборах олігархів в Україні більше немає. Олігарх заперечив свій вплив на Зелденського та партію «Слуга народу».

Поділитись: