Олігарх Ігор Коломойський образливо висловився на адресу екс-очільниці НБУ Валерії Гонтаревої, міністра економіки Тимофія Мілованова та міністра культури, молоді і спорту Володимира Бородянського.

Про це Коломойський заявив «Настоящему времени», коментуючи пісню «Кварталу 95» про спалений будинок Гонтаревої.

Олігарх сказав, що не бачить нічого поганого у пісні, бо це сатира, і немає на що ображатись.

«Гонтарева нехай спокійно сидить у Лондоні та переписує майно на інших, доки їй ще щось не спалили… Чи співчуваю я Гонтаревій? Я не співчуваю! Я співчуваю десяткам, а можливо і сотням тисяч людей, вкладникам різних банків, яких вона пограбувала. А цій тварі я не співчуваю», — сказав він.

Також він прокоментував, що екс-глава НБУ розцінює цю пісню як травлю.

«Вона розцінює? Ну так нехай до психіатра сходить, дебілка. Може в неї манія переслідування розвинулася… Якщо вона божевільна, то її у лікарню треба відправити. Вона себе месією вважає, ви знали? Вона психічно неврівноважена і божевільна дура. Я мав досвід спілкування з нею з 2014-го до літа 2016 року. Вона невмєняшка», — заявив Коломойський.

Олігарх вважає, що міністр економіки Тимофій Мілованов має подати у відставку, якщо він бачить загрозу для інвестицій у цій пісні.

«Це говорить про його рівень як міністр. Іншого слова як дебіл просто не знайдеш. Дуже прикро, що міністр економіки в Україні — дебіл», — сказав олігарх.

Він додав, що міністр культури Володимир Бородянський, який вибачився перед Гонтаревою, «покидьок».

«А міністр культури Бородянський — я точно знаю, що він не дебіл. Він вибачився перед Гонтаревою. Так ось: нехай краще вибачиться перед усіма постраждалими від Гонтаревої. Крім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок», — сказав Коломойський.

У випуску «Вечірнього кварталу» прозвучала пісня з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида».

Сам Коломойський сказав, що йому дуже сподобався номер. Він уточнив, що особливо сподобалась фраза, що «хата згоріла від сорому», а ще більше сподобалася фраза «Валерія думає на Валерича».

У «Кварталі 95» не побачили нічого поганого у цьому номері: «Це гостра політична сатира, так було, є і буде».

Керівник хору Верьовки також прокоментував участь жінок колективу у номері «Кварталу», заявивши, що йому «дуже не зручно» через це.

Поділитись: