Український олігарх Ігор Коломойський прибув до Києва.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» із посиланням на журналіста програми «Схеми: корупція в деталях» Михайла Ткача.

Згідно з інформацією, Коломойський прибув у аеропорт «Бориспіль» о 20:00 тим же літаком умовної групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT, яким раніше прилетів із Тель-Авіва.

Раніше повідомлялось, що Коломойський прилетів в Україну разом зі співвласником «95 кварталу» Тимуром Міндічем та народним депутатом від партії «Відродження» Андрієм Шипком.

Нагадаємо, літак з Коломойським прибув у Дніпро вночі 16 травня. До цього Коломойський кілька разів заявляв, що повернеться в Україну після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Напередодні у Зеленського запропонували виплатити Коломойському $2 млрд за ПриватБанк «взаємозаліком боргів»

Раніше у розслідуванні «Бенефіціар» журналісти розповідали, що Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента.

Додамо, що нещодавно в Україну також прилетів партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку.

Поділитись: