Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський продав більшу частину своєї нерухомості у Клівленді, штат Огайо, яку, за даними ПриватБанку, олігарх придбав за виведені з банку кошти вкладників.

Про це повідомляє місцеве ЗМІ Клівленда CleveScene.

Зазначається, що придбана у Клівленді нерухомість за час володіння нею Коломойським занепала, наповненість офісів різко скоротилася. У деяких випадках, придбані Коломойським хмарочоси втратили майже половину орендарів.

Через це олігарх вимушений був продати цю нерухомість за зниженою ціною.

Нагадаємо, що за даними ПриватБанку, опублікованими у позові банку проти своїх колишніх власників до американського суду, станом на 2011 рік Коломойському у США належали One Cleveland Center (31 поверх), 55 Public Square (22 поверхи), Penton Media Building та The Huntington Bank Building, розташовані у Клівленді, штат Огайо.

Напередодні заступниця голови ПриватБанку повідомила, що компанії, пов’язані з Коломойським, винні ПриватБанку 240 мільярдів гривень.

Раніше стало відомо, що через пов’язані з Коломойським офшорні компанії з ПриватБанку виводили 470 мільярдів доларів протягом 2006-2016 років. Такі дані наведено у позові ПриватБанку проти Коломойського у США.

23 травня стало відомо, що ПриватБанк подав позов проти Ігоря Коломойського до суду у США. У коментарі до позову, прес-служба банку повідомила, що у позові хоче стягнути з Коломойського «кілька сотень мільйонів доларів».

Зазначимо, що паралельно між ПриватБанком та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

Поділитись: