Командування Операції Об’єднаних сил віддало необхідні розпорядження, які дозволять покращити безпекову ситуацію на Донбасі.

Командування Операції Об’єднаних сил віддало необхідні розпорядження, які дозволять покращити безпекову ситуацію на Донбасі.

Про це заявив командувач ООС Сергій Наєв, передає прес-центр штабу.

За його словами, реалізація ухвалених командуванням рішень дозволить також уникнути жертв серед мирного населення, яке проживає як поблизу лінії зіткнення, так і на окупованих територіях.

Також командувач ООС віддав наказ Збройним силам уздовж лінії зіткнення всебічно підтримувати діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«Зі свого боку командування об'єднаних сил розраховує на об’єктивність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, неупереджену та чітку оцінку щодо того, ким саме і як спричинене поточне загострення», — заявив Наєв.

Нагадаємо, що протягом доби 19 травня у зоні бойових дій на Добасі троє українських військових дістали поранення.

Уночі 18 травня бойовики обстріляли селище Троїцьке на Луганщині. Двоє мирних мешканців загинули, ще двоє дістали поранення. Поліція розслідує обстріл Троїцького на Донбасі як теракт. Поранена напередодні внаслідок обстрілу Троїцького на Луганщині 36-річна жінка, яка потрапила після інциденту до реанімації,  прийшла до тями у лікарні Лисичанська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: