Найбільший металургійний комбінат в Україні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» після страйку підвищив зарплати працівникам до 25%.

Найбільший металургійний комбінат в Україні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» після страйку підвищив зарплати працівникам до 25%.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

«31 травня 2018 року генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон підписав наказ про підвищення зарплати на підприємстві з 1 травня 2018 року», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, був змінений наказ від 8 травня, а оклади працівників були переглянуті ще раз у бік підвищення. 

Зазначається, що таке рішення було ухвалено після переговорів гендиректора з профспілкою минулого тижня.

«Після цього фахівці департаменту з персоналу здійснили перерахунок окладів за грейдами з акцентом на основні професії, як і було заявлено раніше...В середньому зростання склало до 25%», — повідомили на підприємстві.

Наголошується, що на початку червня 2018 року працівники комбінату будуть ознайомлені зі своїми новими окладами і вже в червні отримають підвищену зарплату.

Нагадаємо, 16 травня працівники заводу залізничного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочали акцію протесту з вимогою підвищити заробітну плату.

Наприкінці березня 2018 профспілка комбінату «ArcelorMittal» вимагала від керівництва покращити умови праці та підвищити рівень заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — найбільше гірничо-металургійне підприємство України. На ньому працює більше 21 тисячі людей. Основний власник підприємства — міжнародна корпорація ArcelorMittal.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Криворіжстрайк: чому зупинився найбільший металургійний комбінат України

Поділитись: