УКРАЇНА

Комісія МОЗ визнала незадовільною роботу ректорки Амосової

30 березня, 2018 16:34
УКРАЇНА/Комісія МОЗ визнала незадовільною роботу ректорки Амосової
Зберегти
Вигляд
Комісія Міністерства охорони здоров'я визнала незадовільною роботу ректорки Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової та рекомендувала розірвати контракт із нею.

Комісія Міністерства охорони здоров'я визнала незадовільною роботу ректорки Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової та рекомендувала розірвати контракт із нею.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Також зазначається, що Амосова вже вдруге відсутня у день представлення звіту, який був «визначений Міністерством заздалегідь та про який було повідомлено завчасно».

«Цього разу Катерина Амосова без поважних причин уникла особистого представлення громадськості своєї діяльності на посаді ректора», — йдеться у повідомленні.

Мінохорони здоров'я створило комісію для перевірки всіх обставин зриву іспиту «Крок 1. Стоматологія» у медуніверситеті Богомольця. На час роботи комісії — до 23 березня  — прийнято рішення про відсторонення ректорки Катерини Амосової.

Нагадаємо, 2 березня відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

Раніше 20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову.

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.

Пов`язані новини