УКРАЇНА

Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроект про нацбезпеку у другому читанні

19 червня, 2018 17:31
УКРАЇНА/Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроект про нацбезпеку у другому читанні
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з нацбезпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити законопроект про національну безпеку в другому читанні.

Комітет Верховної Ради з нацбезпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити законопроект про національну безпеку в другому читанні.

Відповідне рішення члени комітету ухвалили на позачерговому засіданні 19 червня, передає кореспондент Громадського.

«Нам вдалося досягти повного консенсусу щодо цього закону. Цей консенсус чітко артикульований з комісією ЄС, партнерами США і текст закону повністю відповідає стандартам НАТО», — сказав на засіданні голова комітету Сергій Пашинський.

За його словами, до другого читання було внесено
427 пропозицій та поправок до проекту закону, з них — 116 враховано повністю або частково, 311 відхилено.

За словами секретаря комітету Івана Вінника, законопроект прописує розподіл повноважень і компетенцій органів секторів безпеки та оборони, що має підвищити ефективність координації їхньої діяльності, знизити корупційні ризики, обмежити невиправдане дублювання функцій та впроваджує ефективний громадсько-цивільний контроль.

Пашинський додав, що 20 червня о 12:30 законопрект розглядатиме парламент, секретар комітету Іван Вінник доповідатиме щодо правок до проекту закону.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вніс проект закону про національну безпеку України як невідкладний. Згідно з документом, СБУ звітуватиме парламенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Законопроект про «Національну безпеку України»: що пропонує змінити президент

Пов`язані новини