Війна

Комітет Ради погодив статтю про застосування зброї у законопроекті про деокупацію Донбасу

17 листопада, 2017 16:02
Війна/Комітет Ради погодив статтю про застосування зброї у законопроекті про деокупацію Донбасу
Зберегти
Вигляд
Комітет з питань національної безпеки і оборони ухвалив поправки до законопроекту «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради ухвалив поправки до законопроекту «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Комітет опрацював понад 600 поправок, які подали депутати. Для роботи над ними була створена група. 

Депутати 15 листопада погодили всі статті, окрім 10-ї, яка визначала застосування зброї силовиками у Донецькій і Луганській областях. Після невдоволення громадськості і політиків у розділ статті про застосування зброї додали формулювання «у разі крайньої необхідності».

Таким чином, комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити законопроект у другому читанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оновлений проект деокупації Донбасу: нова назва АТО, обов’язки агресора та повноваження силовиків.

6 жовтня 2017 ркоу Рада ухвалила президентський закон про продовження особливого статусу Донбасу. Пізніше того ж дня його підписав спікер парламенту.

Також Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні». 

Про те, чому було два президентських законопроекти читайте: За завісою деокупації: Як Порошенко й Турчинов домоглися продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини