Верховна Рада ухвалила доопрацьований законопроект №7164 про продовження особливого статусу Донбасу, який вніс президент.

Верховна Рада ухвалила доопрацьований законопроект №7164 про продовження особливого статусу Донбасу, який вніс президент.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, «за» проголосували 229 депутатів, 57 «проти». 

Таким чином, Рада на рік продовжила закон про особливе місцеве самоврядування на Донбасі, але запрацює він після виведення військ РФ.

Також Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні».

Про те, чому було два президентських законопроекти читайте: За завісою деокупації: Як Порошенко й Турчинов домоглися продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

Раніше Комітет Ради з нацбезпеки та оборони підтримав доопрацьований законопроект №7164 про продовження особливого статусу Донбасу, який вніс президент.

До цього Комітет з нацбезпеки вже розглядав з/п №7164 та №7163. До першого депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук вніс правку, яка визначає, що особливий статус Донбасу можливий лише за умови виведення бойовиків. Комітет рекомендував його доробити. Проект закону був доопрацьований — цю правку додали.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: