УКРАЇНА

Компанія Фірташа заборгувала Нафтогазу майже 20 мільярдів гривень

23 травня, 2018 17:05
УКРАЇНА/Компанія Фірташа заборгувала Нафтогазу майже 20 мільярдів гривень
Зберегти
Вигляд
Група «РГК», яка контролюється олігархом Дмитром Фірташем, заборгувала Нафтогазу 19 мільярдів гривень.

Група «РГК», яка контролюється олігархом Дмитром Фірташем, заборгувала Нафтогазу 19 мільярдів гривень.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Зокрема, у Нафтогазі повідомили, що розмір заборгованості газозбутових компаній складає 27,6 мільярдів гривень, майже 70% з яких заборгувала група «РГК» Дмитра Фірташа.

«Регулятор каже, що населення розраховується вчасно, а чому газзбути «забувають» заплатити за газ — питання. Мабуть, не вистачає на черговий палац або юристи та адвокати різко подорожчали», — йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу у Twitter.

Там також зазначають, що загальна заборгованість отримувачів газу перед Нафтогазом складає близько 60 мільярдів гривень. Зокрема, заборгованість Київенерго складає близько 5 мільярдів гривень.

Напередодні в КМДА повідомили, що не збираються перебирати на нове комунальне підприємство борги «Київенерго», хоча заявили, що візьмуть на баланс її активи. В Нафтогазі це рішення назвали незаконним та відмовились підписувати договір з комунальним підприємством Київтеплоенерго.

Також повідомлялось, що заборгованість українців за комунальні послуги у березні 2018 року зросла на 2 мільярда гривень та склала 38,5 мільярдів гривень.

У 2014-му році українського олігарха Дмитра Фірташа затримали у Відні за запитом про екстрадицію до США, де його звинувачують у дачі хабара розміром 18,5 мільйонів доларів за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

ГПУ 20 березня  провела обшуки на підприємствах українського олігарха Дмитра Фірташа у справі про несплату податків на суму 500 мільйонів гривень.  У холдингу Фірташа цю інформацію заперечували.

Також в Австрії відтермінували екстрадицію Фірташа до США.

Пов`язані новини