Компанія Concord Management and Consulting LLP, пов'язана з російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, звернулася до федерального судді у Вашингтоні з проханням відхилити обвинувачення, згідно з яким вона втручалася в президентські вибори в США 2016 року.

Компанія Concord Management and Consulting LLP, пов'язана з наближеним до Володимира Путіна бізнесменом Євгеном Пригожиним, звернулася до федерального судді у Вашингтоні з проханням відхилити обвинувачення, згідно з яким вона втручалася в президентські вибори в США 2016 року.

Про це пише Bloomberg.

Concord Management and Consulting LLP заявляє, що призначення спецпрокурора Роберта Мюллера у цій справі було незаконним. У клопотанні стверджується, що заступник генпрокурора США Рід Розенстайн порушив закон, коли признав Мюллера на посаду спецпрокурора, оскільки у нього не було дозволу Конгресу США.

Також компанія Пригжина наполягає на тому, що спецпрокурор вийшов за межі своїх повноважень, оскільки в обвинувальному висновку немає фактів, які б свідчили про координацію між Concord, урядом Росії і кампанією Дональда Трампа.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

У списку, зокрема, Євген Пригожин, а також «Агентство інтернет-досліджень» (відоме як «фабрики тролів», співробітники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади) і компанії Пригожина Concord Managament і Concord Catering. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Раніше екс-глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт також намагався оскаржити призначення Мюллера. Один суд відхилив його вимогу, інший продовжує розглядати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?

Поділитись: