Металургійна компанія «Метінвест», яка належить українському олігарху Рінату Ахметову, повідомила про плани інвестувати 670 мільйонів доларів в екологічні проєкти до 2025 року.

Про це повідомив генеральний директор компанії Юрій Риженков під час Європейської конференції виробників сталі, яка відбувається у Мілані, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Очікувані капітальні інвестиції екологічних проєктів з 2019 по 2025 роки складе 670 мільйонів доларів», — повідомив Риженков.

У компанії також заявили, що їм потрібна державна підтримка для запровадження екологічних проєктів.

Нагадаємо, що за даними Держстату, Маріупольський Меткомбінат», який входить до групи «Метінвест», є найбільшим забруднювачем атмосферного повітря в Україні. У 2018 році компанія викинула у повітря 266,6 тисячі тонн шкідливих для довкілля газів.

Зазначимо, що компанія «Метінвест» — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія, що володіє 24 підприємствами в Україні, Європі та США й здійснює видобування руди та вугілля, виробництво коксу та металургійної продукції.

Власником 71,24% акцій компанії є група «СКМ» Ріната Ахметова, ще 23,76% акцій належать компанії депутата Вадима Новинського.

У березні 2018 року «Метінвест» придбала металургійний завод «Юністіл» у Кривому Розі, а у травні 2018 року повідомлялось, що компанія Ахметова може придбати ще три металургійні заводи у Європі.

Раніше Антимонопольний комітет не побачив зловживання монопольним становищем компанією «ДТЕК».

Поділитись: