Група компаній Group DF, яка належить українському олігарху Дмитру Фірташу, повідомила, що готова у суді оскаржувати рішення Антимонопольного комітету за результатами перевірки у суді.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Там зазначають, що наразі не володіють повним текстом рішення АМКУ, тому не мають змоги надати правову та економічну оцінку та оскаржити його у суді.

«Згідно з процедурою, Group DF направила клопотання на адресу АМКУ з метою отримання доступу до матеріалів розслідування. На сьогоднішній день доступу до матеріалів справи не надано», — йдеться у повідомленні.

Group DF також зазначають, що пов'язують заяву голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва з майбутніми виборами до парламенту та бажанням «заробити політичні бали на тлі зміни політичного керівництва країни».

Нагадаємо, що 12 червня голова Антимонопольного комітету повідомив, що за результатами перевірки компанії Фірташа виявили факти, що свідчать про зловживання нею монопольним становищем.

«Протягом 2017 року мали місце зупинки виробництва, через свідоме не проведення розрахунків за поставки газу. Юридично такі дії можна кваліфікувати як зловживання монопольним становищем через штучне обмеження виробництва добрив», — повідомив Терентьєв.

Зазначимо, що Дмитро Фірташ є однією з найбагатших людей України. Зокрема, йому належать майже всі українські облгази, підприємства металургійного комплексу та інші великі компанії. Наразі Фірташ перебуває в Австрії, де тривають судові процеси щодо його екстрадиції до США.

Раніше на Кіпрі арештували активи компанії Фірташа на 46 мільйонів доларів.

Поділитись: