Компанія голлівудського актора Роберта Де Ніро (володар двох премій «Оскар» та двох «Золотих глобусів») «Canal Productions» подала в суд на колишню працівницю Чейз Робінсон, яка переглядала серіали у робочий час, а також зловживала корпоративними коштами. Від дівчини зажадали 6 мільйонів доларів компенсації.

Як повідомляє Variety, крім перегляду серіалів на роботі Робінсон звинуватили у непомірних витратах на готелі та ресторани за корпоративний рахунок. За інформацією юристів, колишня співробітниця також використовувала мільйони бонусних «миль» Де Ніро для особистих поїздок.

Згідно з судовими документами, Робінсон найняв у якості асистентки Роберта Де Ніро в 2008 році. Через кілька років вона стала «віце-президентом із виробництва та фінансів» у компанії «Canal Productions».

До 2019 року оклад Робінсон становив 300 тисяч доларів на рік. Вона покинула компанію в квітні на тлі «зростаючих побоювань корпоративного саботажу».

В «Canal Productions» стверджують, що Робінсон майже не з'являлася на роботі, а коли приходила в офіс, то витрачала «астрономічну кількість часу» на перегляд Netflix у робочі години. За інформацією компанії, тільки за чотири робочих дня в січні вона подивилася 55 епізодів «Друзів». В один із днів вона замовила ланч через доставку «Caviar» і пообідала у ресторані «Paola's» за корпоративний рахунок.

Під час іншого чотириденного періоду в березні 2019 роки дівчина подивилася 20 епізодів «Уповільненого розвитку» і 10 серій «Шіттс Крік».

«Перегляд шоу на Netflix жодним чином не пов'язаний з обов'язками Робінсон по роботі і проводився для її особистого задоволення під час, відведений на роботу», — йдеться у судовому позові до Робінсон.

Робінсон як мінімум зловживала корпоративним рахунком на 12,6 тисяч доларів у «Paola's», 8,9 тисяч доларів в «Dean and Deluca» і «Whole Foods», а також на 32 тисячі доларів в «Uber» та інших таксі-сервісах.

Однак Робінсон відмахнулася від побоювань про те, що їй загрожує відповідальність за витрати та перегляд серіалів замість виконання обов'язків. У листі про відставку вона назвала претензії «смішними», а пізніше підготувала сама для себе рекомендаційний лист, який Де Ніро відмовився підписати.

Раніше британський сайт MusicMagpie провів опитування серед своїх відвідувачів і з’ясував скільки у середньому треба вичекати, перш ніж спойлерити про фільми або серіали. У дослідженні взяли участь близько 2000 людей.

Поділитись: