Серед 28 людей, які подали документи для участі в доборі на посаду голови Національної служби здоров'я України, необхідним критеріям відповідають 17 кандидатів. Тепер їх очікують співбесіди.

Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Степанов пояснив, що, відповідно до законодавства, він як людина, яка проводить добір, може визначити коло кандидатів, із котрими провести співбесіди.

«Щоб не було потім ніяких спекуляцій, я вирішив провести співбесіду з усіма 17 особами, які подали (документи — ред.) і відповідають відповідним критеріям. Це буде зроблено 2 червня», — запевнив міністр.

Він також додав, що буде відеофіксація усіх співбесід, окрім випадків, якщо самі кандидати заборонять записувати. Згодом ці відео Степанов обіцяє викласти у відкритий доступ.

Нагадаємо, 22 травня Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України. Термін подачі документів закінчується у понеділок, 25 травня.

Кандидат має відповідати таким вимогам:

  • освіта — не нижче магістра;
  • досвід роботи — не менше семи років;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення — не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою та іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

НСЗУ створили в межах медреформи у 2017 році. Вона контролює всі виплати у сфері охорони здоров'я та обирає лікарні, які отримуватимуть гроші від держави.

Поділитись: