Генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, яка не пройшла останній етап відбору на посаду голови Держкіно, планує звертатися до Кабінету міністрів та суду через результати конкурсу.

Про це вона сказала в коментарі «Еспресо».

Сінькевич зазначила, що 25 листопада вона мала два раунди перемовин з Олександром Стародубцевим, головою Національного агентства України з питань державної служби. 

«Є кілька варіантів: або мій адвокат готує позов до суду, а також обговорюється вимога зустрітися з іншими членами комісії та послухати їхні пояснення. Поки в мене немає відповіді, чи готові вони на цю зустріч. Інший варіант — пропонується звернутися до Кабміну, щоб вони, можливо, видали додаткові розпорядження щодо самоперегляду результатів співбесіди. Повторний конкурс — це для мене крайній варіант», — розповіла вона про результати зустрічі зі Стародубцевим.

Сінькевич зазначила, що конкурсна комісія є незалежною і не підпорядковується агентству, тому вона не може сказати, що були якісь маніпуляції, але не виключає і такий варіант.

Нагадаємо:

  • 4 жовтня Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. 9 листопада з'явилася інформація про 8 кандидатів на цю посаду.
  • 17 листопада кандидати на посаду голови Держкіно мали презентувати свої програми, але на той час за підсумками відбору Юлія Сінькевич залишилася єдиною кандидаткою на посаду.
  • 21 листопада стало відомо, що Сінькевич не набрала достатньої кількості балів за результатами співбесіди на останньому етапі відбору. Її кандидатуру відхилили, а Держкіно наразі залишили без очільника.
Поділитись: