Фото:

Юстина Добуш/Громадське

Конституційний суд почав розглядати відповідність деяких положень закону про люстрацію Конституції. Під будівлею суду влаштували одразу дві акції — за розширення закону та за те, аби не допустити його «згортання».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з-під будівлі суду.

За розширення закону виступає «Національний корпус», «Національні дружини» та партія «Свобода». Учасники акції тримають у руках плакати з написом «Протии реваншу і мародерів».

«Ми виступаємо за те, щоб закон про люстрацію розширили і такі, як Порошенко, не могли призначати на посади «своїх» людей», — сказав у коментарі Громадському керівник центрального штабу «Нацкорпусу» Родіон Кудряшов.

Акцію проти «згортання» закону влаштували члени громадської організації «Справа громад». Вони вказують, що не розуміють розділення акції на дві частини.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна додав, що також прийшов на акцію, аби зняти з посади керівника Конституційного Суду Станіслава Шевчука.

18 квітня Конституційний суд відклав розгляд подання щодо відповідності Конституції закону «Про очищення влади». У прес-службі КС відмовилися коментувати журналістам причини, з яких перенесли розгляд закону «Про очищення влади».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile