Міністри закордонних справ держав Великої Сімки закликали Україну створити Антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Міністри закордонних справ держав Великої Сімки закликали Україну створити Антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Про це йдеться в спільному комюніке міністрів, опублікованому проти ночі 24 квітня.

«Ми закликаємо уряд України продовжувати просування у напрямку реформ, чого вимагає народ країни. Це включає створення антикорупційного суду у відповідності за рекомендаціями Венеціанської комісії», — йдеться у заяві.

Також G7 закликали рухатися у напрямку проведення виборчих реформ та ухвалення Закону про національну безпеку.

«Ми підтверджуємо нашу підтримку реформ в Україні та вітаємо кроки, здійснені на сьогоднішній день, особливо в сферах децентралізації та економічного зростання», — наголошується у заяві.

 «Ми знову підтверджуємо нашу повну довіру до Групи послів країн Великої сімки в Україні та визнаємо роль цієї групи в моніторингу та підтримці здійснення реформ», — додали міністри.

Також у заяві глави МЗС країн G7 заявили про готовніть розширити санкції проти Росії.

1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд.

У травні Верховна Рада голосуватиме за законопроект «Про антикорупційний суд» у другому читанні та в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антикорупційний суд: між бажаннями президента і вимогами Заходу.

Порошенко заявив, що закон про Антикорупційний суд мають остаточно ухвалити навесні поточного року.

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців. 

Поділитись: