Ряд європейських країн оголосили про рішення вислати російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля у Британії.

Ряд європейських країн оголосили про рішення вислати російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля у Британії.

Зокрема, наразі про рішення вислати дипломатів РФ оголосили Німеччина, Франція, Данія, Нідерланди, Естонія, Литва та Чехія.

Франція, Німеччина і Польща вишлють по чотири дипломата, Чехія і Литва — трьох. Латвія і Естонія — по одному дипломату. Данія оголосила про висилку двох дипломатів.

Голова Європейської Ради Дональд Туск повідомив, що загалом 14 країн ЄС вжили дипломатичних заходів щодо РФ через справу Скрипаля.

Раніше влада США ухвалила рішення вислати з країни 60 російських дипломатів через справу Скрипаля.

Аналогічне рішення схвалила Україна: президент Петро Порошенко повідомив про видворення 13 російських дипломатичних співроботіників.

Нагадаємо, 14 березня прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава МЗС Британії: РФ створила і накопичувала отруйну речовину «Новичок», є докази

Під час обговорення можливих санкційних заходів проти Росії, очільник МЗС Британії оголосив про санкції проти найближчого оточення Путіна

В Росії ж оголосили про видворення британських дипломатів у відповідь на заходи, запроваджені Об'єднаним Королівством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння в Британії: знайомі методи Росії

Уряд Британії відмовляється від купівлі російського газу та шукає нових постачальників. 

26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile