Колишній співробітник адміністрації президента Росії Олег Смоленков, якого ЗМІ називають агентом Центрального розвідувального управління США, працював у посольстві Росії у Вашингтоні.

Це підтвердила речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова сказала в інтерв’ю Telegram-каналу «Расстрига».

«Він працював на певному відрізку своєї кар’єри у нашому посольстві у Вашингтоні… Єдине, що я знаю з «особистійсних характеристик товаришів по службі», що він займався господарськими питаннями», — сказала вона.

Раніше телеканал CNN повідомив, що у 2017 році американські спецслужби вивезли з Росії цінного інформатора в російському уряді. За словами одного зі співрозмовників CNN, агент багато років працював на американську розвідку і передавав інформацію про президента РФ Володимира Путіна.

Видання «Коммерсантъ» з посиланням на джерело написало, що інформатором міг бути Олег Смоленков, співробітник адміністрації президента, який зник у 2017 році після виїзду на відпочинок в Чорногорію з сім'єю.

Офіційно у Центральному розвідувальному управлінні (ЦРУ) заявили, що ця інформація є хибною. Так само відреагували на запит і в Білому домі.

Те, що Смоленков працював в адміністрації президента Росії підтвердив прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Поділитись: