У перемовинах між радником президента РФ Владиславом Сурковим і спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером наразі взято паузу.

У перемовинах між радником президента РФ Владиславом Сурковим і спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером наразі взято паузу.

Про це повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков, передає російське агентство «РИА Новости».

Пєсков також наголосив, що з боку Росії наразі спостерігається призупинення роботи у форматі «нормандської четвірки».

«Зараз дійсно є певна пауза і в роботі «нормандської четвірки», і по лінії обміну думками з каналу Сурков — Волкер», — сказав Пєсков.

Він додав, що, разом з тим, зараз «поновлюються контакти і активно йдуть» розмови Путіна з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлеркою ФРН Ангелою Меркель.

«Але по каналах відомих форматів, дійсно, зараз поки фіксується пауза», — речник Путіна.

Раніше Пєсков підтвердив, що Путін не братиме участь у переговорах у «нормандському форматі», які заплановані на травень.

Востаннє Волкер та Сурков зустрілись наприкінці січня в Дубаї. Волкер обговорив із Сурковим питання повернення Росії до складу СЦКК, відновлення мобільного зв'язку на Донбасі тощо. Повідомлялось, що співрозмовники не дійшли єдиної позиції щодо закону про деокупацію.

Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав, що у Кремлі не чекають нічого особливого від зустрічі Суркова і Волкера. «Це «звіряння годинників», це робочий процес по ситуації на південному сході України», — сказав він.

Це була четверта зустріч Волкера та Суркова. Попередня, третя зустріч щодо врегулювання ситуації в Донбасі — відбулася в середині листопада минулого року в Белграді.

Тоді Сурков заявив, що Росія погодила три з 29 абзаців пропозиції США про розміщення миротворців на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Поділитись: