Росія запевняє, що не контролює так звані «ДНР» і «ЛНР, тому не може гарантувати відведення сил з їхнього боку.

Про це журналістам заявив прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

На брифінгу журналісти запитали, чи може Кремль гарантувати, що бойовики відведуть війська від лінії розмежування на Донбасі.

«Ми говоримо про врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту. Кремль, безумовно, має певний вплив на республіки Донбасу. Але ви знаєте, що республіки Донбасу — самостійні суб'єкти у врегулюванні цього конфлікту», — відповів Пєсков.

Прес-секретар Путіна заявив, що РФ разом з Німеччиною та Францією є гарантом Мінських угод і «зацікавлена», щоби усі заплановані заходи щодо врегулювання конфлікту виконувалися.

Нагадаємо, сьогодні, 7 жовтня, мало відбутися розведення сил біля Петрівського та Золотого на Донбасі, але бойовики зірвали цей процес.

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. В ОБСЄ заявили, що розведення має початися 7 жовтня.

Поділитись: