УКРАЇНА

Кримському політв’язню Балуху висунули звинувачення за новою статтею

7 грудня, 2017 18:35
УКРАЇНА/Кримському політв’язню Балуху висунули звинувачення за новою статтею
Зберегти
Вигляд
Відправленому з СІЗО під домашній арешт кримському політв’язню Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею.

Відправленому з СІЗО під домашній арешт кримському політв’язню Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Балуху вручили постанову про притягнення як обвинуваченого за статтею 321 Кримінального кодексу РФ — Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства. Раніше у цій же справі Балуха звинувачували у насильстві щодо представника влади.

За версією слідства, у серпні 2017 року Володимир Балух під час ранкового огляду камер СІЗО вдарив ліктем у живіт капітана Валерія Ткаченка, після чого узяв флакон миючого засобу і знову вдарив його по правій руці.

За інформацією захисту українця, правоохоронець сам напав на Балуха, а саме, вдарив, нецензурно ображав та принижував за національною ознакою. Усе це було зафіксовано на відео з камер спостереження. Однак, за заявою Балуха, розслідування щодо Ткаченка так і не почали.

На думку експертів Кримської правозахисної групи, існує велика імовірність того, що в рамках цієї справи Балуха знову відправлять у СІЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха.

Нагадаємо, що 1 грудня суд в анексованому Росією Криму відправив українського активіста Володимира Балуха з СІЗО під домашній арешт.

ФСБ затримала Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму 9 грудня 2016 року. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

4 серпня 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. На початку жовтня суд скасував вирок українцю та призначив новий розгляд справи.

ДИВІТЬСЯ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Пов`язані новини