На наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі в режимі відеоконференції Україна представить групу представників окремих районів Донецької та Луганської областей, до якої зокрема входитимуть переселенці.

Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак під час зустрічі в режимі відеоконференції з послами країн Групи семи (G7) та головою Представництва Європейського Союзу в Україн, передає пресслужба ОП.

В Офісі президента переконують, що це «покладе край монополії на представництво цих територій з боку невизнаних квазідержавних утворень».

 «Ми готові узгоджувати, як це передбачено Мінським пакетом домовленостей, з громадянами України, які не мають стосунку до незаконних збройних угруповань, які не вбивали наших воїнів, які не мають стосунку до невизнаних утворень. На нашу думку, саме такі люди можуть бути представниками Донбасу», — сказав Єрмак.

Він також розповів послам, що на останньому засіданні Тристоронньої контактної групи 14 травня представництво української делегації було значно підвищено — до рівня віцепрем'єр-міністр, заступників міністрів, а також голів комітетів Верховної Ради.

7 травня стало відомо, що влада України має намір запрошувати переселенців із Донбасу на наступні засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання конфлікту на сході України.

Нагадаємо, на передостанньому засіданні ТКГ щодо Донбасу українська сторона відкинула можливість закріплення особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей в Конституції України.

Поділитись: