Перший виступ «кварталівців» без Зеленського, червень 2019
Фото:

Студія «Квартал 95»

Студія «Квартал 95» запустила кастинг на кращого пародиста Володимира Зеленського, який після перемоги на виборах президента України залишив проєкт.

«Тепер, коли художній керівник «Кварталу» і сам став Президентом, виникло питання, хто міг би краще за всіх виконувати його роль на сцені. Було прийнято рішення провести народний кастинг на роль Президента України», – ідеться у повідомленні «Кварталу».

Там додали, що у конкурсі пародистів Зеленського може взяти участь будь-хто, головне – «продемонструвати голос «з хрипцою»».

«Кращого Зеленського» планують долучити до зйомок «Вечірнього Кварталу», де зазвичай жартують про українських політиків. 

21 квітня 2019 року в другом турі українці обрали президентом шоумена Володимира Зеленського. Зеленський отримав 73% голосів, а Петро Порошенко — 25,5%. До цього Зеленський був фронтменом Студії «Квартал 95» та ведучим кількох шоу на 1+1. Тепер «Лігу сміху» замість Зеленського буде вести Євген Кошовий. «Вечірній квартал» замість Зеленського будуть вести учасники команди «Днепр», актори та ведучі Ігор Ласточкін та Юрій Ткач. Постановкою номерів замість Зеленського у «Кварталі» займатимуться Олександр Пікалов та Євген Кошовий. У дитячій версії програми «Рассмеши комика» Зеленського замінив Юрій Ткач. У «Кварталі» ж заявили, що продовжуватимуть створювати гумористичні номери про політиків і жартуватимуть, зокрема, про Зеленського-політика.

Поділитись: