УКРАЇНА

Киянам можуть підвищити тарифи на теплопостачання

15 червня, 2018 01:08
УКРАЇНА/Киянам можуть підвищити тарифи на теплопостачання
Зберегти
Вигляд
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг затвердила проект про встановлення тарифів на теплопостачання для комунального підприємства Київтеплоенерго.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг затвердила проект про встановлення тарифів на теплопостачання для комунального підприємства Київтеплоенерго.

Про це повідомляє прес-служби Київської міської державної адміністрації.

Так, тарифи для Київтеплоенерго затвердили на наступному рівні: 1,82 за кіловат-годину електроенергії, 754,58 гривень за гігакалорію за опалення та гарячого водопостачання.

Нові тарифи можуть набути чинності з 1 серпня. В той же час, поки що Київтеплоенерго не підписала угоду з Нафтогазом на постачання газу.

Раніше НКРЕКП видала ліцензію на енерго- та теплопостачання наступнику «Київенерго».

В той же час, у Нафтогазі попереджали, що з 1 серпня гаряча вода може зникнути у всьому Києві, якщо КМДА не перейме боргове зобов’язання «Київенерго». Київська влада, в свою чергу, повідомила, що подасть до суду на Нафтогаз через відмову постачати газ новоствореному комунальному підприємству.

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке з серпня 2018 року має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

В Нафтогазі заявили, що готові до постачання газу, але за умови, що нове комунальне підприємство перебере на себе не лише активи «Київенерго», але і його заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Пов`язані новини