УКРАЇНА

Київрада пропонує скасувати безкоштовний проїзд для депутатів

29 листопада, 2017 08:12
УКРАЇНА/Київрада пропонує скасувати безкоштовний проїзд для депутатів
Зберегти
Вигляд
Депутати Київської міської ради підтримали 91 голосом звернення до вищих органів влади із закликом скасування пільгового проїзду народним депутатам і депутатам місцевих рад.

Депутати Київської міської ради підтримали 91 голосом звернення до вищих органів влади із закликом скасування пільгового проїзду народним депутатам і депутатам місцевих рад.

Про це повідомила прес-служба Київради.

«На пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про скасування права народних депутатів і депутатів місцевих рад на безкоштовний проїзд», — ідеться на сайті Київради.

У повідомленні підкреслюється, що на даний момент, згідно з чинним законодавством, в кошторисі Верховної Ради передбачено видатки кожному депутату для компенсації вартості проїзду по території України. Право безкоштовного проїзду на залізничному, автомобільному та водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) також мають депутати місцевої ради на території відповідної ради.

«У сучасних умовах, в період війни на сході України, депутати Київської міської ради, вважають недоцільним коштом державного бюджету України та відповідних місцевих бюджетів забезпечувати народних депутатів і депутатів місцевих рад безкоштовним проїздом. Тому ми пропонуємо внести зміни в чинне законодавство України, скасувавши права народних депутатів і депутатів місцевих рад на безкоштовний проїзд», — зазначила ініціаторка відповідного проекту рішення, депутатка Київради Алла Шлапак.

Відповідне звернення підтримав 91 депутат.

Нагадаємо, до Конституційного суду надійшли законопроекти про скасування депутатської недоторканності.

Пов`язані новини