Світ

Китай оголосив, що запровадить 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту

4 квітня, 2018 13:14
Світ/Китай оголосив, що запровадить 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту
Зберегти
Вигляд
У Китаї оголосили про запровадження нових тарифів у 25% на американський імпорт загальною вартістю 50 мільярдів доларів.

У Китаї оголосили про запровадження нових тарифів у 25% на американський імпорт загальною вартістю 50 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Остаточну дату набуття чинності нових мит буде оголошено найближчим часом.

Віце-міністр торгівлі Китаю Ванг Шоувен повідомив, що нові митні обмеження пов'язані з торговельними заходами адміністрації президента США Дональда Трампа, зокрема у сфері оподаткування китайської високотехнологічної продукції.

В той же час, міністр фінансів Китаю Жу Ґуанґ’яо сказав, що Китай все ще готовий до переговорів зі Сполученими Штатами задля уникнення загострення торговельного конфлікту.

Американські фондові ринки вже відреагували на заяву китайського уряду стрімким падінням: акції літакобудівної компанії Boing впали приблизно на 5,9% в перші ж хвилини після заяви.

Нагадаємо, раніше адміністрація Дональда Трампа запровадила додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Пізніше, у відповідь на такі дії, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Також Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Більше про:
# Мита США
# Китай
Пов`язані новини