Народний депутат Сергій Лещенко, проти якого порушила справу Спеціалізована антикорупційна прокуратура, вважає, що генпрокурор Юрій Луценко таким чином «рятує себе на посаді». Також Лещенко планує подати до суду на САП.

Про це депутат написав у себе на Facebook.

«Історія повторюється, але тепер у вигляді трагіфарсу. Два дні тому горе-прокурор Луценко обіцяв мені підозру за справу Манафорта. Сьогодні він оголошує про відкриття кримінальної справи... за отримання хабаря у вигляді квартири. Мені вже самому цікаво, куди далі заведе його фантазія», — пише Лещенко.

Він знову закликав Луценка внести до Ради подання про зняття з нього недоторканності, додавши, що сам проголосує за це рішення.

«Обирайте самі, по якій справі — по Манафорту, по квартирі, за незаконну критику генпрокурора або його кума і начальника Порошенка», — зазначив депутат.

Лещенко нагадав, що історія з квартирою «завершилася два роки тому рішенням суду, а також закриттям провадження самою прокуратурою».

«Досить рятувати себе на посаді за рахунок створення навколо мене дешевих інформаційних приводів. Також я подаю позов на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру про захист честі та гідності», — резюмував він.

Нагадаємо, САП порушила справу проти Лещенка «за фактом можливого отримання хабаря», який депутат потім нібито витартив на придбання квартири в центрі Києва.

13 травня 2019 року Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко дезінформував особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані. Він також продемонстрував документ, який, за його словами, передало оточення Луценка адвокату президента США Дональда Трампа.

Згодом Луценко заявив, що Сергія Лещенка викличуть у Генпрокуратуру, і там, ймовірно, вручать йому підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про так звану «чорну бухгалтерію» партії президента-втікача Віктора Януковича. Луценко додав, що підозри ще немає, але «очевидно, що вона буде». Крім того, він назвав Лещенка «скунсом».

Після цього Лещенко запевнив, що піде на допит до Генеральної прокуратури і наголосив, що парламент повинен зняти з нього недоторканність.

Поділитись: