Лідер і соліст британського гурту Coldplay Кріс Мартін через пряму трансляцію в Instagram провів із дому імпровізований концерт для своїх підписників. Так співак доєднався до міжнародної кампанії, що закликає людей самоізолюватися під час пандемії коронавірусу SARS-CoV-2.

Кампанію під назвою «Разом, удома» організувала спільно Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і неурядова ініціатива Global Citizen, повідомляється на її сайті.

У межах кампанії відомі виконавці здійснять серію концертів із дому, аби не лише закликати людей до самоізоляції, але й зібрати гроші для благодійного фонду, який допомагає боротися з коронавірусом.

Протягом 30-хвилинного концерту Кріс Мартін на акустичній гітарі й піаніно виконав дев’ять пісень гурту, про який його просили підписники, а також кавер на пісню Девіда Боуї «Life on Mars».

Наступним концерт із дому в режимі онлайн дасть американський виконавець Джон Ледженд. Він, до речі, також був присутній на прямій трансляції Мартіна.

На ранок 17 березня кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 182 407 випадків. 80 237 людей одужали, а 7 330 померли.

Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 051. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там зафіксували більшу кількість нових випадків зараження, ніж у Китаї.

Поділитись: