Світ

Лідер КНДР подарував президенту Південної Кореї двох собак рідкісної породи

30 вересня, 2018 18:15
Світ/Лідер КНДР подарував президенту Південної Кореї двох собак рідкісної породи
Зберегти
Вигляд
Північнокорейський лідер Кім Чен Ин надіслав президенту Південної Кореї Мун Чже Іну двох білих північнокорейських собак мисливської породи пхунасан.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин надіслав президенту Південної Кореї Мун Чже Іну двох білих північнокорейських собак мисливської породи пхунасан.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що Кім Чен Ин подарував собак південнокорейському лідеру одразу після спільної зустрічі усередині вересня.

Однак, доки тварини пройшли ретельний огляд у демілітаризованій зоні між двома країнами, вони потрапили у Південну Корею лише 27 вересня.

Reuters називає жест Кім Чен Ина «ознакою відлиги у відносинах між корейськими суперниками».

Пхунасан — порода мисливських собак, виведена у Північній Кореї і майже не поширена за її межами.

Назва породи походить від назви одного з регіонів КНДР, собаки цієї породи відомі своєю лояльністю і навичками для полювання, навіть на тигрів.

Обидва пси будуть жити із собакою лідера Південної Кореї, Торі, яка оселилася в президентському комплексі за кілька місяців як Мун Чже Ін став лідером країни.

Президент Південної Кореї відомий своєю любов'ю до тварин, відзначає Reuters.

18 вересня президент Південної Кореї Мун Чже Ін уперше за 11 років прилетів до Північної Кореї на саміт з лідером КНДР Кім Чен Ином. Раніше два президенти зустрічалися в демілітаризованій зоні на кордоні своїх держав.

Лідери двох Корей зустрілися 27 квітня у Пханмунджомі, місті в демілітаризованій зоні.

Лідер КНДР Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін до кінця року підписали договір, що формально поклав край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Саме там у 1953-му країни домовилися про припинення вогню, що послужило фактичному закінченню Корейської війни. Однак формальної угоди про її завершення тоді так і не підписали.

Корейська війна тривала з 25 червня 1950 року до 27 липня 1953-го. Конфлікт розглядався як опосередкована війна між США та ООН з південного боку та армією Китаю і військово-повітряними силами Радянського Союзу з північного. У Корейській війні загинуло близько 150 тисяч військових США, Південної Кореї та їх союзників і приблизно 800 тисяч чоловік в арміях КНДР та Китаю. Серед мирного населення кількість вбитих оцінюється в 200 тисяч з боку КНДР і 1 мільйон з боку Південної Кореї.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Також він пообіцяв «не будити» президента Південної Кореї ракетними запусками. Також президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вони не бачилися 65 років: як відбулося возз’єднання корейських сімей у КНДР (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Пов`язані новини