Фото:

Футбольний клуб «Металіст»

Лікар національної збірної України з футболу Антон Худаєв помер у 48-річному віці від коронавірусної хвороби. Про це повідомляє Українська асоціація футболу та футбольний клуб «Металіст», де Худаєв також працював.

«Антон Євгенович захворів на COVID-19, вірус вразив 70 відсотків його легень… Однак коронавірус виявився безжальним до нашого Дока. Сьогодні увечері Антон Євгенович відійшов у вічність через зупинку серця», — зазначається в повідомленні УАФ.

Антон Худаєв понад 20 років працював лікарем у харківському «Металісті», а в 2010 році та з 2016-го — в національній збірній України.

УАФ та «Металіст» висловили співчуття родині Худаєва у зв’язку із його смертю.

  • 30 травня футбольний клуб «Карпати» повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Клуб оголосив 15-денний карантин, але й після цього пропустив два матчі Прем'єр-ліги. Через це УАФ виключила «Карпати» з нинішнього сезону.
  • Французький журнал France Football вперше в історії скасував вручення премії «Золотий м’яч» найкращому футболісту року в Європі. Причиною стала пандемія коронавірусу.
Поділитись: