Львівський футбольний клуб «Карпати» виключили зі змагань Прем’єр-ліги сезону 2019/2020. Офіційною причиною стала неявка на матчі без поважної причини.

Відповідне рішення ухвалив Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу, повідомляє пресслужба УАФ.

Зокрема, «Карпати» не з’явилися на матчі 24-го і 29-го турів Прем’єр-ліги, де мали грати з «Маріуполем». Останнім зарахували автоматичну перемогу з рахунком 3:0.

В УАФ зазначають, що вдруге (тобто на матч 29-го туру) «Карпати» знову не з’явилися без поважної причини. Тому там ухвалили рішення виключити футбольний клуб зі змагань УПЛ сезону 2019/2020.

В усіх наступних матчах, де мали грати «Карпати», їм зарахують технічну поразку, а суперникам, відповідно, — технічну перемогу.

Про можливість виключення з Прем'єр-ліги «Карпати» попереджали ще 30 червня, напередодні їхнього матчу з «Маріуполем».

Напередодні, 29 червня, львівський клуб заявив про брак фінансування, через що довелося перенести поєдинок Української премʼєр-ліги «Карпати» — «Маріуполь». Раніше цей матч вже переносили через коронавірус.

У «Карпатах» зазначали, що тритижневий виїзд обійдеться майже у 1,5 млн грн (карпатівці мали зіграти свої поєдинки «у гостях» через епідеміологічну ситуацію у Львові), а в клубу таких коштів нема.

Нагадаємо, 30 травня футбольний клуб повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Тоді «Карпати» оголосили карантин на 15 днів. Тоді через коронавірус не відбувся матч «Карпати» проти «Маріуполя».

16 червня «Карпати» оголосили про вихід гравців і працівників із карантину. Хоча коронавірусну хворобу подолали не всі, «Карпати» розпочали підготовку до наступного матчу.

Поділитись: